| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 150.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 95.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.41 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 65.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.15 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 59.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,26 kg |
| TI SVARS (KG) | 2.15 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 415 GAB. |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | IETILPĪBA: 17 AH @ 20HR ĀTRUMS LĪDZ 1,75V UZ ŠŪNU @ 25°C (77°F) |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | GP12170B1 12V 17AH |
| RAŽOTĀJS | CSB BATERIJA |
