| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 517.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 414.00 mm |
| BRUTO SVARS | 12.70 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 567.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 9.90 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 800.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.80 kg |
| APJOMS (M3) | 0,12 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 16 GAB. |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
