| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 350 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 220 mm |
| BRUTO SVARS | 1.16 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 250 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,50 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 460 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 200 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,66 kg |
| APJOMS (M3) | 0,01925 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 349 GAB. |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | HD GATAVS (1280X720) |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| SPILGTUMS | 100 ANSI lumens |
| WI FI | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | NEOPIX 110 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MĀJAS PROJEKTORS |
| KONTRASTA ATTIECĪBA | 3000:1 |
| WI FI SAVIENOJUMS | JĀ (INTEGRĒTS) |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| RAŽOTĀJS | FILIPI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
