| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 105.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 215.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,51 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 80.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0.21 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 270.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,30 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 957 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VEIDS | 2.5” |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | IB AC603B U3 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ICY BOX ADAPTERS 1X HDD/SSED AR AIZSARDZĪBAS KASTI |
| CIETĀ DISKA SASKARNE | SATA III |
| STANDARTA SASKARNES | USB 3. 0 TIPA A |
| RAŽOTĀJS | RAIDSONIC |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
