| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 358.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 356.00 mm |
| BRUTO SVARS | 5.95 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 428.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 4.58 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1320.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.37 kg |
| APJOMS (M3) | 0,05 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 32 GAB. |
| DZELZS METĀLI | 4.40 g |
| MĀJDZĪVNIEKI | 98 g |
| KOKSNE | 40 g |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ETA216890000 FRITTA |
| JAUDA | 1800 W |
| KAPACITĀTE | 7.2 L |
| TEHNOLOĢIJA | KARSTĀ GAISA TEHNOLOĢIJA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KARSTĀ GAISA CEPĒJS |
| SKATA LOGU | NĒ |
| GATAVS TRAUKSMES SIGNĀLS | JĀ |
| PROGRAMMU SKAITS | 8 |
| INDIKĀCIJAS GAISMA | JĀ |
| PLATUMS | 32 cm |
| AUGSTUMS | 30 cm |
| DZIĻUMS | 39 cm |
| RĀDĪT | BEZ DISPLEJA |
| TRAUKU MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | ETA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
