| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 255.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 101.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.80 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 313.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.90 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 600.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,90 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 107 GAB. |
| RAŽOTĀJS | ACER |
| METIENA ATTIECĪBA | 0,5 (2311,40 MM PIE 1000 MM) |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | WUXGA (1920X1200.) |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| SPILGTUMS | 3500 ANSI lumens |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | H6518STI |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PROJEKTĒTĀJS |
| KONTRASTA ATTIECĪBA | 10000:1 |
| WI FI SAVIENOJUMS | NĒ |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| TI SVARS (KG) | 0,022 kg |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
