Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 30 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 105.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,78 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 480.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,70 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| APJOMS (M3) | 0,001512 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 527 GAB. |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 42.00 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| CITAS FUNKCIJAS | 3X USB 2XUSB A +1XUSB A; 6X IEEJAS SPRIEGUMS: 110 240 VAC; IZEJAS JAUDA: 3680 W, 16 MAKS. |
| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS/MELNAIS |
| IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS SLĒDZIS | JĀ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 445 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 405 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 220 mm |
| DARBA SPRIEGUMS | 5, 9, 12V V |
| PLATUMS | 4.5 cm |
| GARUMS | 44 cm |
| SVARS | 695 g |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DA 70624 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | BIROJA ELEKTROBAROŠANAS SLOKSNE |
| KASTE AR NETO SVARU | 6.272 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,674 kg |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |