CYBERPOWER SMART APP UPS SISTĒMAS PR1500ERT2U 1500 VA 1500 W
Zīmols CyberPower
Artikuls PR1500ERT2U
Svītrkodu: 4712856277609
Piegādātāja noliktavā (1)
774.51
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)530.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)275.00 mm