Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 525 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 151 mm |
| BRUTO SVARS | 20.06 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 493 mm |
| TĪRAIS SVARS | 18.24 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 1.82 kg |
| APJOMS (M3) | 0,039082575 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1000 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 824 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 44 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 3.5 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:PE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| KAPACITĀTE | 1000 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | OR1000ERM1U |
| KAPACITĀTE | 600 W |
| IZMĒRI (WXDXH) | 433 X 389 X 44 mm |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| CITAS FUNKCIJAS | LINE INTERAKTĪVA UPS TOPOLOĢIJA; SIMULĒTA SINE WAVE IZVADE; PĀRSLODZES AIZSARDZĪBA; PIEPLŪDES UN SMAILES AIZSARDZĪBA; TELEFONA/FAKSA/MODEMA/DSL/TĪKLA AIZSARDZĪBA; USB SAVIENOJAMĪBAS PIESLĒGVIETA; SNMP/HTTP TĀLVADĪBAS IESPĒJAS (PĒC IZVĒLES); ENERGOTAUPĪBAS TEHNOLOĢIJA; AUTOMĀTISKA SPRIEGUMA REGULĒŠANA (AVR); KARSTĀS MAINĀMĀS BATERIJAS; PUSFILTRĀCIJA; LCD STATUSA DISPLEJS; POWERPANEL PĀRVALDĪBAS PROGRAMMATŪRA |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 595 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 246 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 20.8 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,896 kg |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| FORM FACTOR | RACKMOUNT |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 8 (TIPISKI) h |
| TIPISKS REZERVES KOPIJAS LAIKS PIE PILNAS SLODZES | 3.5 min |
| TIPISKS REZERVES KOPĒŠANAS LAIKS PIE PUSSLODZES | 14 min |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |