| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 385.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 154.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,67 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 104.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,31 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 300 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 62 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,36 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 140 pc(s) |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TN248BK |
| SADERĪGI PRODUKTI | MFC L3760CDW, HL L3220CW, HL L3215CW, HL L3220CW, HL L3240CDW, DCP L3520CDW, DCP L3520CDWE, DCP L3527CDW, DCP L3515CDW, DCP L3560CDW, DCP L3555CDW, MFC L3740CDW, MFC L3740CDWE |
| LAPAS RAŽĪBA | 1000 pages |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
