| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 500.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 500.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.50 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 600.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,15 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 45 GAB. |
| CITAS FUNKCIJAS | AUGSTAS KVALITĀTES SUKAS; PROFESIONĀLĀ DUĀLĀ ASMENS KLIPPERIS; SNAG BEZMAKSAS UN GLUDA GRIEŠANAS PIEREDZE; SPĒCĪGS PIESŪCEKŅU BEIGĀM FURTORNADO |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LM4 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | GAISA ŠĶĒRES MĀJDZĪVNIEKU KOPŠANAS VAKUUMA KOMPLEKTS 5IN1 |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS/BALTS |
| RAŽOTĀJS | KOMPLEKTS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
