| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 764.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 1218.00 mm |
| BRUTO SVARS | 128.6 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 724.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 124.30 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 3800 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500 g |
| TARAS SVARS (KG) | 4. 3 kg |
| APJOMS (M3) | 0,67 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 1 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
