| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 45.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 300.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 270.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,82 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 190.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 474 GAB. |
| GARANTIJA | 2 year(s) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | STAND AR 5 1 DOKS |
| CITAS FUNKCIJAS | IZGATAVOTS NO IZTURĪGA ALUMĪNIJA SAKAUSĒJUMA; TRĪSSTŪRVEIDA ATBALSTA KONSTRUKCIJA ĻAUJ VEIKT MAKSIMĀLU SILTUMA IZKLIEDĒŠANU; SAVIETOJAMS AR LOGIEM, MAC OS, ANDROID, LINUX, HROMS |
| IZMĒRI (WXDXH) | 270 X 45 X 300 mm |
| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | PIEZĪMJDATORAM NO 11.6 LĪDZ 15.6"; 1X HDMI; 1X USB TYPE C(IN); 3 X USB TYPE A; AR C TIPA KABELI, LAI SAVIENOTU PIEZĪMJDATORU |
| RAŽOTĀJS | ACER |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
