| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2500 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 13 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 533 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 493 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 194 mm |
| APJOMS (M3) | 0,050977186 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 10 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 3 kg |
| PALETE QTY | 34 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
