Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 620.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125.00 mm |
| BRUTO SVARS | 5.29 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 405.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.85 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 240.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.44 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 28 GAB. |
| SLĪPUMA LEŅĶIS | 5/60 ° |
| VERTIKĀLAIS SKATA LEŅĶIS | 178 ° |
| SKATA LEŅĶIS, HORIZONTĀLS | 178 ° |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 24 " |
| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS, MELNS |
| HD TIPS | FHD |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| KONTRASTA ATTIECĪBA (TIPISKI) | 1000:1 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | P2424HT |
| RĀDĪT SPILGTUMU | 300 cd/m² |
| RĀDĪT | 1920 X 1080 |
| ATBILDES LAIKS | 5 ms |
| PIVOTS | NĒ |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | JĀ |
| ŠĶĒRSOŠANA | JĀ |
| NOLIEKUMA KOREKCIJA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | N/P |
| SKĀRIENEKRĀNS | JĀ |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 60 Hz |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 100 X 100 mm |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PIESKARŠANĀS MONITORS |
| RĀDĪTPORTU DAUDZUMU | 1 |
| USB OSTU SKAITS | 2X USB 3.2 GEN 1 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | JĀ |
| USB C | JĀ |
| USB C BAROŠANAS | 90W |
| PANEĻA TIPS | IPS |
| ENERGOEFEKTIVITĀTES KLASE | E |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |