| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 145.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 220.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.08 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 285.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.70 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 315.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 6.00 g |
| TARE CITI | 59.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,38 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 95 GAB. |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| KONDITOREJAS IZSTRĀDĀJUMI | BUMBA |
| VEIDS | BUMBU MEISTARS |
| KORDA GARUMS | 0,75 m |
| MĀJOKĻA MATERIĀLS | PLASTMASAS |
| JAUDA | 1000 W |
| INDIKĀCIJAS GAISMA | JĀ |
| ROKTURIS AR SLĒDZENI | NĒ |
| NELĪPOŠS PĀRKLĀJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 3062 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | WAFFLE BĻODAS IZGATAVOTĀJS |
| MĪKLAS IZSTRĀDĀJUMU SKAITS | 2 |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
