| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 220.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 170.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.99 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 260.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.46 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 415.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 18.00 g |
| TARE CITI | 97.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,53 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 89 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 4815 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUGU ŠĶĒLE |
| JAUDA | 150 W |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA/PELĒKA |
| ŠĶĒLES VEIDS | ELEKTRISKIE |
| NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA LĀPSTIŅAS | JĀ |
| VIEGLI TĪRĀMA | JĀ |
| MATERIĀLI | PLASTMASAS |
| KORDA GARUMS | 0,75 m |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 490 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 370 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 240 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 8.776 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,74 kg |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
