| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 385.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 154.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,67 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 104.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,31 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 300.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 62.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,36 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 140 pc(s) |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| IESPIEDKRĀSAS | ZAĻGANZILS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TN 248C/M/GG |
| SADERĪGI PRODUKTI | MFC L3760CDW, HL L8230CDW, HL L8240CDW, HL L3220CW, DCP L3560CDW, MFC L8340CDW, MFC L8390CDW |
| LAPAS RAŽĪBA | 1000 pages |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
