| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 425.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 488.00 mm |
| BRUTO SVARS | 16.50 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 399.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 14.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,08 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 8 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
