Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 248 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO SVARS | 1,055 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 241.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,855 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 12 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 160.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0059768 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| WI FI DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS (MAX) | 867+400 Mbit/s |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| ANTENAS TIPS | 4XINTERNAL PER DECO UNI |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DECO M5 (2 IEPAKOJUMI) |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AC1300 VISA MĀJAS TĪKLA WI FI SISTĒMA |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 2 |
| WI FI JOSLA | 802.11AC |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | JĀ |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 515 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 505 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 330 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 12.66 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.459 kg |
| PALETE QTY | 240 GAB. |
| RAŽOTĀJS | TP SAITE |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |