Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 415.00, 415.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 265, 265 mm |
| BRUTO SVARS | 1.506 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 90, 90 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.106 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 8, 8 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 320.00, 320.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 80.00, 80.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,40, 0,40 kg |
| APJOMS (M3) | 0,01, 0,01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ, NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ, JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01, CL109:6:2017 04 01 |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ARCHER AX73 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 4 |
| WI FI JOSLA | 802.11AX |
| LINUMA ACS ATBALSTS | NĒ |
| MU MIMO | JĀ |
| ANTENAS TIPS | 6XĀRĒJAIS |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| WI FI DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS (MAX) | 4804+574 Mbit/s |
| USB OSTU SKAITS | 1× USB 3.0 |
| WAN SAVIENOJUMS | 1× GIGABIT WAN PORTS |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 555, 555 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 435, 435 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 395, 395 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 12.048, 12.048 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.621, 1.621 kg |
| PALETE QTY | 144, 144 pc(s) |
| RAŽOTĀJS | TP SAITE, TP SAITE |
| GARANTIJA | 36 month(s) |