| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 530 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100.00 mm |
| BRUTO SVARS | 4 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 335 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.8 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 4 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 960.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 240.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 017755 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TL SG2428P |
| RAŽOTĀJU GRUPA | JETSTREAM 28 PORTU GIGABITU VIEDAIS SLĒDZIS |
| POE | POE 802.3 AF UN POE 802.3 AT |
| GALVENAIS PORTA TIPS | 1 GBPS (RJ 45) |
| PĀRSLĒGT TIPU | TĪMEKĻA PĀRVALDĪBA |
| ELEKTROAPGĀDES TIPS | VIENA |
| FORM FACTOR | NO NEKAĻAMĀ ČUGUNA |
| SFP OSTU SKAITS | 4 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 24 |
| POE+ OSTU SKAITS | 24 |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 550 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 420 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 16 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 1.414 kg |
| PALETE QTY | 80 GAB. |
| RAŽOTĀJS | TP SAITE |
| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |
