| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 753.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 126.00 mm |
| BRUTO SVARS | 13.06 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 608.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 10.89 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1228.00 g |
| MĀJDZĪVNIEKI | 24.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 915.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.17 kg |
| APJOMS (M3) | 0,06 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 30 GAB. |
| KOKSNE | 580 g |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PVS63KHC1Z 6. SĒRIJA |
| VEIDS | INDUKCIJA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| KURINĀMĀ/KOKSNES ZONU SKAITS | 4 |
| SŪKŅU DEGLIS | NĒ |
| PLATUMS | 60 cm |
| KONTROLES VEIDS | PIESKARŠANĀS |
| AUTOMĀTISKA IZSLĒGŠANA | JĀ |
| BĒRNU SLĒDZENE | JĀ |
| JAUDAS LĪMEŅU SKAITS | 17 |
| FUNKCIJAS | BĒRNU DROŠĪBAS SLĒDZENE, PANNAS ATPAZĪŠANA, PAUZES FUNKCIJA, JAUDAS VADĪBAS FUNKCIJA, DROŠĪBAS LAIKA IZSLĒGŠANA |
| TAIMERIS | JĀ |
| JAUDA | 6900 W |
| RAŽOTĀJU GRUPA | HOB |
| PAĀTRINĀJUMA FUNKCIJA | JĀ |
| RĀMJA TIPS | SEJAS |
| VADĪBAS POZĪCIJA | ADATAS PRIEKŠPUSE |
| AC IEEJAS SPRIEGUMS | 220 240 V |
| SEGLU VEIDS | INDUKCIJA |
| TARE CITI | 13 g |
| RAŽOTĀJS | BOŠS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
