| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 860.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 350.00 mm |
| BRUTO SVARS | 28.50 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 690,00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 26.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.50 kg |
| APJOMS (M3) | 0.21 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 5 GAB. |
| KRĀSA | BRŪNS |
| REGULĒJAMA ATZVELTNE | JĀ |
| REGULĒJAMAS IERĪCES | ARMREST 3D |
| MASA (MAKS.) | 145 kg |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | VERNAZZA SOFTPU |
| PRODUKTU GRUPA | AZARTSPĒĻU KRĒSLS |
| RAŽOTĀJS | AROZZI |
| CITAS FUNKCIJAS | VERNAZZA MĪKSTS PU DIZAINS IR BALSTĪTS UZ AROZZI TOP VĒRTĒTO VERNAZZA KRĒSLU; TAS IR PAREDZĒTS MAKSIMĀLAM ATBALSTAM UN KOMFORTAM — AR IZTURĪGU RĀMI, REGULĒJAMU AUGSTUMU, PLAŠU SĒDEKLI UN DIVIEM MĪKSTIEM ATBALSTA SPILVENIEM |
| MATERIĀLI | RĀMJA MATERIĀLS: METĀLS; RITEŅU BĀZE: ALUMĪNIJS; POLSTERĒJUMS: MĪKSTS PU |
| RAŽOTĀJS | AROZZI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
