| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,54 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 150.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,40 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 140.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,14 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 576 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | CAURSPĪDĪGS |
| VEIDS | VAKUUMA TVERTNE |
| KAPACITĀTE | 0, 5 L |
| TEMPERATŪRAS REGULĒŠANA | NĒ |
| CUTTER IEKĻAUTS | NĒ |
| INDIKĀCIJAS GAISMA | NĒ |
| IEKŠĒJAIS RITES KONTEINERS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | VACUBOXX ECO DUETS S |
| RAŽOTĀJU GRUPA | STIKLA VAKUUMA TVERTNES AR PLASTMASAS VĀKU (2 GAB.) |
| RAŽOTĀJS | KASO |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
