| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 40 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,065 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 80 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 80 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 10 mm |
| APJOMS (M3) | 0,000064 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,015 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| PALETE QTY | 15385 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
