| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 50.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 85.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,13 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 72.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 60.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 2824 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 20 20000 Hz |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SENSHI ECO |
| MIKROFONS | JĀ |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BEZVADU |
| LIETOŠANAS STILS | AUSU |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | NĒ |
| BEZVADU | JĀ |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.3 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSTIŅAS |
| SAVIENOTĀJA TIPS | BLUETOOTH |
| MIKROFONA JUTĪBA | 42 DB ± 3 dB |
| AKUMULATORA TIPS | LIPO |
| AKUMULATORA SPRIEGUMS | 3.7 V |
| AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS | 5 h |
| SADERĪBA | MAC/PC LOGI/VIEDTĀLRUNIS/TABLETE/TV |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 1.5 h |
| MIKROFONA FREKVENCE | 100 10000 Hz |
| MATERIĀLI | 100 % PĀRSTRĀDĀTAS PLASTMASAS |
| RAŽOTĀJS | ENERĢIJAS SISTĒMA |
