| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0,04 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,03 kg |
| VEIDS | DP LĪDZ HDMI |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 492 BBXU |
| KRĀSA | MELNS |
| SAVIENOTĀJS 2 | HDMI |
| 1. SAVIENOTĀJS | RĀDĪT PORTU |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 240.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 70.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 10.00 mm |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 10.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PALETE QTY | 5143 GAB. |
| RAŽOTĀJS | DELL |
