| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 285.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 143.00 mm |
| BRUTO SVARS | 4.50 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 343.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 900.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.40 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 62 GAB. |
| RAŽOTĀJS | ACER |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
