| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 117.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 71.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 148.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.40 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 500.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,80 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 313 GAB. |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | WUXGA (1920X1200.) |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| SPILGTUMS | 4800 ANSI lumens |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | X1229HP |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DLP PROJEKTORS |
| KONTRASTA ATTIECĪBA | 20000:1 |
| WI FI SAVIENOJUMS | NĒ |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 4:3 |
| METIENA ATTIECĪBA | N/P |
| LĒCAS TIPS | N/P |
| LAMPAS GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJS | ACER |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
