| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 238.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 305.00 mm |
| BRUTO SVARS | 5.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 407.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 4.30 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 600.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,70 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 29 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CP SS30(BK) GRĀMATPLAUKTS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SKAĻRUŅI |
| PĀRNĒSĀJAMS | NĒ |
| NFC ĪPAŠĪBAS | NĒ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| CITAS FUNKCIJAS | USB ATSKAŅOŠANAS, OPTISKĀS, AUX UN RCA IEEJAS |
| JAUDA | 60 W |
| KRĀSA | MELNS |
| IEPAKOJUMA SATURS | BOOKSHELF SKAĻRUŅI X2, TĀLVADĪBAS PULTS (IESKAITOT BATERIJAS), SKAĻRUŅU SAVIENOJUMA KABELIS (3M), RCA AUDIO KABELIS (1,2M), AUX AUDIO KABELIS (1,2M), STRĀVAS KABELIS, LIETOTĀJA DOKUMENTĀCIJA |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.0 |
| RAŽOTĀJS | ASS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
