Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 400.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 760.00 mm |
| BRUTO SVARS | 17.70 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 510.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 14.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 3000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 600.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 3.60 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0,16 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 30 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SUMOBOX PRO CP LS200 AUGSTAS VEIKTSPĒJAS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PĀRNĒSĀJAMS SKAĻRUNIS |
| PĀRNĒSĀJAMS | JĀ |
| NFC ĪPAŠĪBAS | NĒ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| CITAS FUNKCIJAS | AR IEBŪVĒTU LITIJA JONU AKUMULATORU, 8 H PLAYTIME, TWS, USB |
| JAUDA | 200 W |
| KRĀSA | MELNS |
| IEPAKOJUMA SATURS | PĀRNĒSĀJAMS SKAĻRUNIS, ATKĀRTOTI UZLĀDĒJAMS LITIJA JONU AKUMULATORU KOMPLEKTS, SILIKONA LODĪŠU STŪRA AIZSARGI (X8), DIVDAĻĪGS HEKS SKRŪVGRIEZIS, BAROŠANAS VADS, LIETOTĀJA DOKUMENTĀCIJA |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5,0 + EDR |
| ŪDENSIZTURĪGS | JĀ |
| STARPTAUTISKĀS AIZSARDZĪBAS (IP) KODS | IPX4 |
| RAŽOTĀJS | ASS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |