| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 580.00, 580.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 246.00, 246.00 mm |
| BRUTO SVARS | 22.10 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 540.00, 540.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 17.80 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00, 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 3850.00, 3850.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 450.00, 450.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 4.30, 4.30 kg |
| APJOMS (M3) | 0,08, 0,08 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ, NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ, JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01, CL109:5:2017 04 01 |
| TI SVARS (KG) | 2.30, 2.30 kg |
| PALETE QTY | 18, 18 pc(s) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 5SC 1500I RACK2U |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| KAPACITĀTE | 1050 W |
| KAPACITĀTE | 1500 VA |
| FORM FACTOR | 2U |
| RAŽOTĀJU GRUPA | UZ AUGŠU |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
| ELEKTRISKIE IZEJAS SLĒGUMI | IEC |
| RAŽOTĀJS | EATON, EATON |
