Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 397.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 202.00 mm |
| BRUTO SVARS | 9.70 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 271.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 9.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 500.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,60 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 80 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 3.5 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:PE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| KAPACITĀTE | 1500 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | UT1500EG |
| KAPACITĀTE | 900 W |
| IZMĒRI (WXDXH) | 148 X 298 X 178 mm |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| CITAS FUNKCIJAS | LINE INTERAKTĪVA UPS TOPOLOĢIJA; AUTOMĀTISKA SPRIEGUMA REGULĒŠANA (AVR); REZULTĀTĀ STĀVOKĻA INDIKATORS; PĀRSLODZES AIZSARDZĪBA; TELEFONA/FAKSA/MODEMA/DSL/TĪKLA AIZSARDZĪBA; USB SAVIENOJAMĪBAS PORTS; KONFIGURĒJAMA SIGNALIZĀCIJA; ENERGOTAUPĪBAS TEHNOLOĢIJA; SAVIETOJAMS AR ĢENERATORU; USB UZLĀDES PORTS(-I); PĀRSLODZES UN SMAILES AIZSARDZĪBA; ĀTRGAITAS ETHERNET DATU PĀRRAIDE; POWERPANEL PĀRVALDĪBAS PROGRAMMATŪRA; PUSFILTRĀCIJA UN RFI FILTRĀCIJA |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 595 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 246 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 20.8 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,896 kg |
| RAŽOTĀJU GRUPA | REZERVES KOPĒŠANAS SISTĒMAS |
| FORM FACTOR | TORNIS |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 8 (TIPISKI) h |
| TIPISKS REZERVES KOPIJAS LAIKS PIE PILNAS SLODZES | 27 (200W) min |
| TIPISKS REZERVES KOPĒŠANAS LAIKS PIE PUSSLODZES | 90 (60W) min |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |