Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 480.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 46.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.43 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 40.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.63 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 700.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,80 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 412 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 4POSTRAILKIT1832 SLIEŽU NOVIETNES KOMPLEKTS |
| CITAS FUNKCIJAS | REGULĒJAMĀS SLIEDES: PAPLAŠINĀT NO 18,5” LĪDZ 29” PAR PAREIZU ATBILSTĪBU DAŽĀDĀM LIELUMA PRASĪBĀM; 4 PĒC MONTĀŽAS: NOSTIPRINA APRĪKOJUMU GAN PRIEKŠPUSĒ, GAN AIZMUGURĒ PLAUKTA; MONTĀŽAS APARATŪRA: 16 (16) M5 X 12 SKRŪVES IR IEKĻAUTAS, LAI NODROŠINĀTU SLIEDES KATRAM AMATAM |
| FUNKCIJAS | UNIVERSĀLO 4POSTRAIL KOMPLEKTU VAR IZMANTOT AR 1U, 2U, 3U APRĪKOJUMU LĪDZ 231 MĀRCIŅAS |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |