Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 579.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 360.00 mm |
| BRUTO SVARS | 21.25 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 316.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 18.90 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1900.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 450.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.35 kg |
| APJOMS (M3) | 0,07 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 26 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 3.5 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:PE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| KAPACITĀTE | 1000 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PR1000ELCD |
| KAPACITĀTE | 900 W |
| IZMĒRI (WXDXH) | 170 X 432 X 221 mm |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| CITAS FUNKCIJAS | LĪNIJAS INTERAKTĪVO UPS TOPOLOĢIJA; AKTĪVA PFC SAVIETOJAMA; AUTOMĀTISKA SPRIEGUMA REGULĒŠANA (AVR); KRITISKAS/NEKRITISKAS SLODZES IZVADES; PIEPLŪDUMS UN SMAILES AIZSARDZĪBA; LCD STATUSA DISPLEJS; USB SAVIENOJAMĪBAS PIESLĒGVIETA; POWERPANEL PĀRVALDĪBAS PROGRAMMATŪRA; TORŅU FORMAS FAKTORS; ENERĢIJAS TAUPĪŠANAS TEHNOLOĢIJA; TĪRA SINE WAVE IZEJA; PĀRSLODZES AIZSARDZĪBA; KARSTI MAINĀMAS BATERIJAS; PUSFILTRĀCIJA AR RFI; ATDALĀMS LCD PANELIS; AVĀRIJAS ELEKTROENERĢIJAS IZSLĒGŠANAS (EPO) PIESLĒGVIETA; SNMP/HTTP TĀLVADĪBAS IESPĒJA (PĒC IZVĒLES) |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 595 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 246 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 20.8 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,896 kg |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| FORM FACTOR | TORNIS |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 8 (TIPISKI); 3 (ĀTRI) h |
| TIPISKS REZERVES KOPIJAS LAIKS PIE PILNAS SLODZES | 4 min |
| TIPISKS REZERVES KOPĒŠANAS LAIKS PIE PUSSLODZES | 16 min |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |