CYBERPOWER SMART APP UPS SISTĒMAS PR1500ERTXL2U 1500 VA 1500 W
Zīmols CyberPower
Artikuls PR1500ERTXL2U
Svītrkodu: 4712856277593
Piegādātāja noliktavā (1)
854.04
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)500 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)87 mm