Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 500 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 87 mm |
| BRUTO SVARS | 38.80 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 433 mm |
| TĪRAIS SVARS | 32.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 5500.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 1300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 6.80 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 0188355 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 22 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 3.5 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:PE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| KAPACITĀTE | 1500 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PR1500ERTXL2U |
| KAPACITĀTE | 1500 W |
| IZMĒRI (WXDXH) | 433 X 500 X 86, 5 mm |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| CITAS FUNKCIJAS | LĪNIJAS INTERAKTĪVO UPS TOPOLOĢIJA; AKTĪVA PFC SAVIETOJAMA; BEZRĪKU AKUMULATORA NOMAIŅA; AUGSTAS IZEJAS JAUDAS KOEFICIENTS; PĀRSLODZES AIZSARDZĪBA; ĀTRAS UZLĀDES TEHNOLOĢIJA; PAGARINĀTS AKUMULATORA MODULIS (EBM); PUSFILTRĀCIJA; USB SAVIENOJAMĪBAS PIESLĒGVIETA; AVĀRIJAS IZEJAS (EPO) PIESLĒGVIETA; SNMP/HTTP TĀLVADĪBAS IESPĒJA (PĒC IZVĒLES); ENERGOTAUPĪBAS TEHNOLOĢIJA; TĪRA SINE VIĻŅU IZEJA; AKUMULATORA VADĪBAS TEHNOLOĢIJA; AUTOMĀTISKA SPRIEGUMA REGULĒŠANA (AVR); KRITISKAS/NEKRITISKAS SLODZES VIETAS; KARSTĀS MAINĀMAS BATERIJAS; PĀRSPRIEGUMA UN SMAILES AIZSARDZĪBA; LCD STĀVOKĻA DISPLEJS; SĒRIJVEIDA SAVIENOJAMĪBAS PIESLĒGVIETA; POWERPANEL MANAGEMENT PROGRAMMATŪRA; PLAUKTA/TORŅA KONVERTĒJAMAS KONFIGURĀCIJAS |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 595 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 246 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 20.8 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,896 kg |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| FORM FACTOR | RACKMOUNT, TORNIS |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 3 (TIPISKI) h |
| TIPISKS REZERVES KOPIJAS LAIKS PIE PILNAS SLODZES | 6.5 min |
| TIPISKS REZERVES KOPĒŠANAS LAIKS PIE PUSSLODZES | 19.3 min |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |