Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 530.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 275.00 mm |
| BRUTO SVARS | 29.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 560.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 22.40 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 5400.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 1200.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 6.60 kg |
| APJOMS (M3) | 0,08 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 21 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 3.5 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:PE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| KAPACITĀTE | 1000 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PR1000ERT2U |
| KAPACITĀTE | 1000 W |
| IZMĒRI (WXDXH) | 433 X 412 X 86,5 mm |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| CITAS FUNKCIJAS | LĪNIJAS INTERAKTĪVO UPS TOPOLOĢIJA; AKTĪVS PFC SAVIETOJAMS; BEZRĪKU AKUMULATORA NOMAIŅA; AUGSTAS IZEJAS JAUDAS KOEFICIENTS; PĀRSLODZES AIZSARDZĪBA; ĀTRAS UZLĀDES TEHNOLOĢIJA; PĀRSPRIEGUMA UN ASU AIZSARDZĪBA; LCD STATUSA DISPLEJS; SĒRIJVEIDA SAVIENOJAMĪBAS PIESLĒGVIETA; POWERPANEL PĀRVALDĪBAS PROGRAMMATŪRA; PLAUKTA/TORŅA PĀRVEIDOJAMĀS KONFIGURĀCIJAS; ENERGOTAUPĪBAS TEHNOLOĢIJA; TĪRA SINE WOVE IZEJA; AKUMULATORA VADĪBAS TEHNOLOĢIJA; AUTOMĀTISKA SPRIEGUMA REGULĒŠANA (AVR); KRITISKAS/NEKRITISKAS SLODZES VIETAS; KARSTĀS MAINĀMAS BATERIJAS; PUSFILTRĀCIJA; USB SAVIENOJAMĪBAS PIESLĒGVIETA; AVĀRIJAS IZEJAS (EPO) PIESLĒGVIETA; SNMP/HTTP TĀLVADĪBAS IESPĒJA (PĒC IZVĒLES) |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 595 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 246 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 20.8 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,896 kg |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| FORM FACTOR | NOJUME, TORNIS |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 3 (TIPISKI) h |
| TIPISKS REZERVES KOPIJAS LAIKS PIE PILNAS SLODZES | 7 min |
| TIPISKS REZERVES KOPĒŠANAS LAIKS PIE PUSSLODZES | 21 min |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |