CYBERPOWER SMART APP UPS SISTĒMAS PR1000ERT2U 1000 VA 1000 W
Zīmols CyberPower
Artikuls PR1000ERT2U
Svītrkodu: 4712856277623
Piegādātāja noliktavā (1)
692.88
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)530.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)275.00 mm