| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 250.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 65.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.90 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 500.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1300.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.80 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 213 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 3.5 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:PE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PDU41004 |
| IZMĒRI (WXDXH) | 433 X 112 X 44 mm |
| CITAS FUNKCIJAS | REĀLĀ LAIKA LOKĀLĀ/ATTĀLINĀTĀ UZRAUDZĪBA UN KOMUTĀCIJA; DARBS AUGSTĀ TEMPERATŪRĀ; ±1 % MĒRĪJUMA PRECIZITĀTE; DIGITĀLAIS REĀLLAIKA SLODZES DISPLEJS; KARSTĀS MAINĀMĀS LCD DIZAINS; LED STATUSA INDIKATORS; ATBALSTA ENVIROSENSOR; POWERPANEL PĀRVALDĪBAS PROGRAMMATŪRA; VADU AIZTURES PAPLĀTE; VADĀMAS TVERTNES AR JAUDAS SECĪBU; ĪPAŠI ZEMS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ; RŪPNIECISKAS KVALITĀTES METĀLA KORPUSS; LIETOTĀJA KONFIGURĒJAMA KRĀSA LCD; MAINĀMS LCD PAREIZAI EKRĀNA ORIENTĀCIJAI; FIRMWARE MODERNIZĀCIJA CAUR USB; LIETOTĀJA MODERNIZĒJAMA FIRMWARE; REGULĒJAMA MONTĀŽAS KRONŠTEINI; EC TVERTNES AIZSLĒGŠANA |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 595 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 246 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 20.8 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,896 kg |
| RAŽOTĀJU GRUPA | JAUDAS SADALES IEKĀRTAS |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
