Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 365.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 335.00 mm |
| BRUTO SVARS | 7.80 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 195.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 7.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 600.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,70 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 72 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 2 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CP900EPFCLD |
| KAPACITĀTE | 540 W |
| KAPACITĀTE | 900 VA |
| CITAS FUNKCIJAS | LĪNIJAS INTERAKTĪVĀS UPS TOPOLOĢIJA; AKTĪVS PFC SAVIETOJAMS; AUTOMĀTISKA SPRIEGUMA REGULĒŠANA (AVR); REZULTĀTĀ STĀVOKĻA INDIKATORS; PIEPLŪDUMS UN ASU AIZSARDZĪBA; ENERĢIJAS TAUPĪŠANAS TEHNOLOĢIJA; TĪRA SINE WAVE IZEJA; LCD STATUSA DISPLEJS; POWERPANEL MANAGEMENT PROGRAMMATŪRA; TĀLRUNIS/FAKSS/MODEMS/DSL/TĪKLA AIZSARDZĪBA; TORŅU FORMAS KOEFICIENTS |
| FORM FACTOR | TORNIS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | REZERVES KOPĒŠANAS SISTĒMAS |
| IZMĒRI (WXDXH) | 100 X 275 X 230 mm |
| TIPISKS REZERVES KOPIJAS LAIKS PIE PILNAS SLODZES | 1 min |
| TIPISKS REZERVES KOPĒŠANAS LAIKS PIE PUSSLODZES | 7 min |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 8 (TIPISKI) h |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |