Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 525.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 155.00 mm |
| BRUTO SVARS | 8.64 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 315.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 8.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 600 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,64 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 67 GAB. |
| TI SVARS (KG) | 20.00 kg |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | OR600ERM1U |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| KAPACITĀTE | 360 W |
| KAPACITĀTE | 600 VA |
| FORM FACTOR | PLAUKTS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| IZMĒRI (WXDXH) | 433 X 235 X 44 mm |
| TIPISKS REZERVES KOPIJAS LAIKS PIE PILNAS SLODZES | 4 min |
| TIPISKS REZERVES KOPĒŠANAS LAIKS PIE PUSSLODZES | 13 min |
| AKUMULATORA UZLĀDĒŠANAS LAIKS | 8 (TIPISKI) h |
| CITAS FUNKCIJAS | LINE INTERAKTĪVA UPS TOPOLOĢIJA; SIMULĒTA SINE WAVE IZVADE; PĀRSLODZES AIZSARDZĪBA; PIEPLŪDES UN SMAILES AIZSARDZĪBA; TELEFONA/FAKSA/MODEMA/DSL/TĪKLA AIZSARDZĪBA; USB SAVIENOJAMĪBAS PIESLĒGVIETA; SNMP/HTTP TĀLVADĪBAS IESPĒJAS (PĒC IZVĒLES); ENERGOTAUPĪBAS TEHNOLOĢIJA; AUTOMĀTISKA SPRIEGUMA REGULĒŠANA (AVR); KARSTĀS MAINĀMĀS BATERIJAS; PUSFILTRĀCIJA; LCD STATUSA DISPLEJS; POWERPANEL PĀRVALDĪBAS PROGRAMMATŪRA |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |