Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 115.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,70 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 105.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,57 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 70.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 60.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,13 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 716 GAB. |
| PĀRNĒSĀJAMS | JĀ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| MIKROFONS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SKAĻRUŅU ŠĻAKSTA PIERĀDĪJUMS |
| KRĀSA | SUDRABS |
| ENERĢIJAS AVOTS | BATERIJA |
| ŪDENSIZTURĪGS | JĀ |
| IZMĒRI (WXDXH) | 92 X 92 X 242 mm |
| ATSKAŅOŠANAS LAIKS | 10 h |
| ATKĀRTOTI UZLĀDĒJAMS AKUMULATORS | JĀ |
| IEPAKOJUMA SATURS | 1 X MUZE, KAS IZTURĪGI PRET ŠĻAKSTIEM, PORTATĪVAIS BLUETOOTH SKAĻRUNIS; 1 X USB C AKUMULATORĀ IEBŪVĒTAI UZLĀDEI |
| RAŽOTĀJU GRUPA | M 780 LG |
| STARPTAUTISKĀS AIZSARDZĪBAS (IP) KODS | IPX5 |
| SADERĪBA | KLĒPJDATORIEM, PLANŠETDATORIEM UN VIEDTĀLRUŅIEM |
| CITAS FUNKCIJAS | DIAPAZONS LĪDZ 10 M |
| RAŽOTĀJS | MUSE |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |