| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 170.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 210.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,13 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 45.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,08 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 55.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,06 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 538 GAB. |
| SADERĪBA | ECOVACS DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI AUTO TUKŠA STACIJA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DDB020008 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ANTIBAKTERIĀLO PUTEKĻU MAISIŅŠ DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI AUTO TUKŠA STACIJA |
| DAUDZUMS IEPAKOJUMĀ | 3 GAB. |
| RAŽOTĀJS | ECOVACS |
