| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 13 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 120 mm |
| BRUTO SVARS | 0,02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 25 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 10 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0,000039 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 44308 GAB. |
| RAŽOTĀJS | COMMENT |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
