| BRUTO SVARS | 0,536 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,436 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 12 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 160.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 70.00 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 86 g |
| MĀJDZĪVNIEKI | 3 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 11 g |
| IESPIEDKRĀSAS | DZELTENS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| LAPAS RAŽĪBA | 16000 pages |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 25K CX725 KORPORATĪVĀ TONERA PATRONA |
| SADERĪGI PRODUKTI | CX725DE / CX725DHE / CX725DTHE |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 605 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 170 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 300 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 6.432 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,525 kg |
| PALETE QTY | 672 GAB. |
| RAŽOTĀJS | LEXMARK |
| GARANTIJA | 3 MĒNESIS |
