| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 367.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 120.00 mm |
| BRUTO SVARS | 5.80 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 355.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 4.60 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 900.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.20 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 55 GAB. |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | WXGA (1280X800) |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| SPILGTUMS | 2800 ANSI lumens |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | EB 210SW |
| RAŽOTĀJU GRUPA | LĀZERS |
| KONTRASTA ATTIECĪBA | 2500000:1 |
| WI FI SAVIENOJUMS | JĀ (INTEGRĒTS) |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:10 |
| HDMI OSTU SKAITS | 2 |
| METIENA ATTIECĪBA | 0,48 0,65:1 |
| SVARS | 4600 g |
| LĒCAS TIPS | OPTISKIE |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
