SAMSUNG IZLIEKTS MONITORS LC34G55TWWPXEN 34 " VA UWQHD 21:9 165 HZ 1 MS 3440 X 1440 250 CD/M2 HDMI PORTU DAUDZUMS 1 MELNA GARANTIJA 24 MĒNEŠI( S)
Zīmols Samsung
Artikuls LC34G55TWWPXEN
Svītrkodu: 8806094796315
Piegādātāja noliktavā (12)
264.22
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)948.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)456.00 mm