SAMSUNG BIZNESA MONITORS LS27BG400EUXEN 27 " IPS FHD 16:9 240 HZ 1 MS 1920 X 1080 320 CD/M2 HDMI OSTU DAUDZUMS 2 MELNI
Zīmols Samsung
Artikuls LS27BG400EUXEN
Svītrkodu: 8806094341966
Piegādātāja noliktavā (17)
178.19
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)685.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)469.00 mm