D-LINK SLĒDZIS DGS-1005D/E NEPĀRVALDĪTS DARBVIRSMAS GIGABITU ĒTERTĪKLS (VARA) PIESLĒGVIETU SKAITS 5
Zīmols D-Link
Artikuls DGS-1005D/E
Svītrkodu: 790069252686
Piegādātāja noliktavā (7)
13.66
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)92 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)86 mm
BRUTO SVARS0,2 kg
BRUTO PLATUMS (MM)100.00 mm