Zīmols D-Link
Artikuls DGS-1100-05V2/E
Svītrkodu: 0790069453403
Piegādātāja noliktavā (1)
31.82
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)210.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)100.00 mm
BRUTO SVARS0,627 kg
BRUTO PLATUMS (MM)140.00 mm